Stredné školy v zahraničí

Highschool - stredná škola v zahraničí

Máš od 14 do 18 rokov? Rozmýšľaš nad štúdiom v zahraničí? Chceš spoznať nové krajiny a zlepšiť si svoje jazykové schopnosti?

Information Planet ponúka možnosť študovať jeden semester alebo jeden rok na prestížnych stredných školách až v 20 krajinách sveta. Či už si vyberieš populárnu Ameriku, slnečnú Austráliu alebo obľúbenú Európu, určite nadobudneš mnoho nových skúseností a znalostí do ďalšieho života.

IP je s  54 kanceláriami vo svete a 50 000 klientmi jednou z najväčších svetových študentských agentúr a tým pádom môžeš mať istotu, že vieme poskytnúť ten najvyšší štandard služieb. Stredoškolské programy sme pripravili v spolupráci s renomovanými partnerskými organizáciami s viac ako 50 ročnou históriou, ktoré poskytujú plnohodnotnú asistenciu priamo vo všetkých ponúkaných destináciách. Štúdium na strednej škole v zahraničí je pre veľa mladých ľudí najlepším rozhodnutím ich života. IP je Ti na tejto ceste pripravené pomáhať v každom kroku a veríme, že aj my prispejeme k tomu aby si získal nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá na celý život...

Zaži High School

v tých najatraktívnejších destináciách

USA
Americký sen máš na dosah !
Austrália
High School v krajine klokanov!
Kanada
Zaži to pravé kanadské dobrodružstvo
Nový Zéland
Zaži krajinu Pána prsteňov!
Anglicko
Uži si Londýn a iné krásy Anglicka!
Írsko
Spoznaj čaro malebného Írska !
Francúzsko
Objavte krásy úžasného Francúzska!
Španielsko
High School v atraktívnych mestách!
Taliansko
Ochutnajte pravú talianskú atmosféru!
Nemecko
Zlepši nemčinu na super úroveň!
Holandsko
Študuj v krajine tulipánov!

Stiahnite si zdarma brožúru "ŠTÚDIUM NA STREDNEJ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ"© 2023 Information Planet