J-1 Výmenný program na stredných školách v USA

Chcete študovať na strednej škole v Amerike, spoznať nových priateľov z rôznych krajín, zlepšiť sa v angličtine a porozumieť americkej kultúre? Potom je High School Program v USA pre Vás tou pravou voľbou!

Information Planet Slovakia Vám ponúka populárny  J-1 výmenný program tzv. J-1 Exchange program za najlepšiu cenu na trhu! V vrámci tohto programu môžete stráviť semester alebo celý školský rok na americkej strednej škole v jednom z amerických štátov. Študent si môže vybrať región alebo štát, kam by chcel byť umiestnený.

Americký vzdelávací systém je povestný svojou pokrokovosťou a inovatívnosťou. Ak sa rozhodnete študovať v USA, dostanete vzdelanie, ktoré je uznávané celosvetovo  a navyše si nájdete mnoho priateľov a získate kontakty, ktoré môžete v budúcnosti využiť. Medzi najväčšie výhody stredoškolského štúdia v Amerike je samozrejme zlepšenie angličtiny. USA je atraktívnou destináciou pre študentov aj vďaka rôznym kultúrnym, športovým a spoločenským aktivitám.

V tomto programe sa jedná o public high schools po celom USA, kde sa študuje s miestnymi i zahraničnými študentmi. Ubytovanie a strava sú zaistené v amerických hostiteľských rodinách, ktoré sa zúčastňujú tohoto programu dobrovoľne, teda bez nároku na odmenu. Rodiny sú starostlivo vyberané a kontrolované zástupcami americkej partnerskej organizácie. Študent sa stáva súčasťou hostiteľskej rodiny a zúčastňuje sa rodinných akcií a tradícií.

Každému študentovi je pridelený lokálny koordinátor, ktorý má za úlohu zaistiť, aby pobyt v USA prebiehal čo najpríjemnejšie. Je možné sa naňho kedykoľvek obrátiť s akýmkoľvek problémom, resp. žiadosťou o radu. Lokálny koordinátor zároveň informuje rodičov, ako sa študentovi darí v škole a hostiteľskej rodine.

 

   

  Stiahnite si zdarma brožúru "ŠTÚDIUM NA STREDNEJ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ"

  +421 902 383 138 - PO +421 911 383 138 - BA
  Kontaktuj nás, radi Ti poradíme

  Zaži High School

  v tých najatraktívnejších destináciách

  USA
  Americký sen máš na dosah !
  Austrália
  High School v krajine klokanov!
  Kanada
  Zaži to pravé kanadské dobrodružstvo
  Nový Zéland
  Zaži krajinu Pána prsteňov!
  Anglicko
  Uži si Londýn a iné krásy Anglicka!
  Írsko
  Spoznaj čaro malebného Írska !
  

  © 2023 Information Planet