Kurzy pre deti a mládež v Anglicku

Rozmýšľate nad jazykovým kurzom v zahraničí? Študenti a rodičia môžu mať zmiešané pocity ohľadom štúdia v zahraničí. A je to pochopiteľné – rodičia nechajú svoje dieťa odísť do zahraničnej krajiny, kde bude odkázané samo na seba. Táto predstava  ich zahŕňa určitou dávkou neistoty až obavy. Tieto obavy sú úplne prirodzené.

Avšak na druhej strane rodič cíti, že jeho obavy niekoľkonásobne prevyšujú výhody a pozitíva, ktoré takýto študijný pobyt môže pre ich dieťa priniesť. Ide totiž o naozaj jedinečnú a neopakovateľnú skúsenosť na celý život. Mladý študent má neobmedzené možnosti naučiť sa jazyk v tradičnom a originálnom anglickom prostredí v každodenných životných situáciách,  spoznať novú kultúru, zvyky, obyčaje, tradície, zoznámiť sa s novými ľuďmi, zažiť množstvo zábavy a nezabudnuteľných zážitkov....a vrátiť sa domov obohatený, vyzretejší, samostatnejší, s lepším nadhľadom, jedinečnými dojmami a neposlednom rade s absolvovaním tej najlepšej školy – školy života.

Anglicko je jednou z najpopulárnejších destinácií v našej ponuke.

Nájdete tu prázdninové kurzy pre deti a mládež ponúkané špičkovými školami Kaplan International English. Kaplan je najväčší provider vzdelania na svete a jeho centrá po celom svete ponúkajú tú najvyššiu kvalitu výuky a zároveň aj starostlivosti o študenta.

Špičkové jazykové kurzy pre deti a mládež

v zaujímavých lokalitách

Kurzy pre juniorov - Brighton
Kurzy pre juniorov - Torquay
Kurzy pre juniorov - Londýn

Prečo si nás vybrať?

Kvalita overená tisícmi klientov
Garancia najnižšej ceny
Ocenenia a akreditácia
Individuálne služby a poradenstvo
Celosvetová spoločnosť
Garancia spokojnosti


© 2023 Information Planet