Jazykové kurzy pre mládež v Nemecku

Chceli by ste sa zdokonaliť v nemeckom jazyku, ktorý zatiaľ poznáte len z učebníc prípadne televízie? Ak ste mladý človek vo veku 12-17 rokov, máte letné prázdniny pred sebou a ak túžite sa aspoň na chvíľu ponoriť do každodenného života v Nemecku a zlepšiť si nemecký jazyk v tom najideálnejšom – domácom nemeckom prostredí, tento program je špecificky navrhnutý práve pre vás!

Presvedč sa aj Ty na vlastnej koži, prečo je Nemecko treťou najobľúbenejšou destináciou medzinárodných študentov na svete!

Môžeme vás uistiť, že objavíte ďaleko viac než zdokonalenie sa v nemeckom jazyku. Vyskúšate si na vlastnej koži štýl života v Nemecku a oboznámite sa so všetkým, čo robí túto krajinu tak zaujímavou, atraktívnou a jedinečnou! Nechajte sa vtiahnuť do víru každodenného nemeckého života, spoznajte nových ľudí, objavte nemeckú históriu, kultúru, zvyky či tradície! So spoznávaním nemeckej mentality sa ľahšie učíte a viac porozumiete aj jazyku.      

Máte možnosť zvoliť si jazykový letný kurz v niektorom z viacerých nemeckých miest (v závislosti od veku). Programy sú dopĺňané mnohými zaujímavými aktivitami a športom- mladý študent si tak okrem zdokonalenia v jazyku odnesie fantastické a vzrušujúce zážitky, spomienky a skúsenosti z pobytu v tejto úžasnej krajine.

Presvedčte sa na vlastnej koži, prečo je Nemecko treťou najobľúbenejšou destináciou medzinárodných študentov na svete! Staňte sa aj vy súčasťou nemecky hovoriacej komunity, zdokonaľte si jazyk a užite si svoje štúdium a leto na maximum!

Špičkové jazykové kurzy

pre deti a mládež

Letné mládežnícke kurzy 12 - 16 rokov
Letné mládežnícke kurzy 14 - 17 rokov
Letné jazykové tábory

Prečo si nás vybrať?

Kvalita overená tisícmi klientov
Garancia najnižšej ceny
Ocenenia a akreditácia
Individuálne služby a poradenstvo
Celosvetová spoločnosť
Garancia spokojnosti


© 2023 Information Planet