Univerzitné štúdium v Belgicku

Zahraniční študenti sa čoraz častejšie rozhodujú pre štúdium v Belgicku, ktoré je jedným z popredných európskych lídrov v oblasti inovácií a má čo ponúknuť.  Belgicko ponúka neuveriteľné medzinárodné príležitosti a vysokú kvalitu života. 

Ak hľadáš kvalitný prakticky orientovaný študijný program s výučbou v angličtine ste na správnom mieste.  Vďaka neustále sa rozširujúcej ponuke programov a kurzov v angličtine sa Belgicko stáva vyhľadávanou študijnou destináciou pre zahraničných študentov. 

Belgicko je neuveriteľne cenovo dostupné pre vysokoškolské štúdium!  Všetky bakalárske a magisterské programy ponúkané na štátnych vysokoškolských inštitúciách sú dotované belgickou vládou. Preto je ročné školné pre študenta z EU len na úrovni 1092 EUR. Študentská brigáda vie pokryť aj životné náklady a tak vieš získať špičkové vzdelanie v angličtine za super výhodných podmienok. 

V IP ti s prihláškou na belgické vysoké školy radi pomôžeme. Vybrať si môžeš z našich partnerských škôl nižšie, ale bez problémov ti vieme asistovať aj pri školách, ktoré nepatria do nášho partnerského portfólia

Vyber si z našich partnerských univerzit v Belgicku

Howest University of Applied Sciences
Thomas More University of Applied Sciences


© 2023 Information Planet