+421 902 383 138 - PO +421 911 383 138 - BA +421 948 226 097 - KE
Kontaktuj nás, radi Ti poradíme

Povedali o nás

V tejto sekcii sa s vami chceme podeliť o názory našich klientov v rôznych kútoch sveta na služby a prístup INFORMATION PLANET. Veľmi nás teší, že naša už viac ako 20 ročná snaha celosvetovo a 11 ročná snaha na Slovensku priniesla už tisícom klientov splnenie ich cestovateľských, či študijných snov. Každý klient má svoj vlastný príbeh a sme radi, že sme mohli byť jeho súčasťou.

Kontakty na klientov nezverejňujeme zámerne, aby sme ich nevystavili spamovým útokom. V prípade potreby radi poskytneme kontakt na ktoréhokoľvek z nich, aby ste sa na ich názor mohli aj priamo opýtať.

 

Úžasné Brisbane !

Ahojte náš obľúbený tím Information Planet :)

 

Konečne sme ako-tak prekonali jetlag, tak máme silu komunikovať so zvyškom sveta :)

Chceli sme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za spoluprácu, snahu, pomoc s tvorbou motivačných listov, víza, skvelý osobný prístup počas prípravy do Austrálie. Ste skvelí a odporúčame vás všade, všetkým kamarátom, lebo počas takejto zmeny života je kamarátsky nadštandardný prístup niečo, čo človeka veľmi povzbudí na ceste za jeho snami. 

Tiež vaši kolegovia v Brisbane su perfektní, je tam taký nejaký hispansky tím, sú veľmi milí a za hodinu nam spravili bankový účet, telefónne čísla, vysvetlili čo a ako, proste všetko, čo sme potrebovali počuť a vedieť. Hlavne úsmev a povzbudivé slová.

Ľuboš, najmä Tebe ďakujeme, že si nám navrhol Brisbane, je to prekrásne mesto, boli sme nim očarení, aj v piatok sa tam chystáme opäť na výlet a premýšľame, že si tam nájdeme prácu a ubytko a do školy budeme dochádzať. Aj Gold Coast je krásny....najmä ten oceán, niečo neskutočné. Kým to Slovák nevidí, ani si nedokáže predstaviť ako jednoducho a s úsmevom dokáže svet fungovať :)

Ak by sa sem niekto chystal, kľudne mu posuňte môj mail alebo facebook a radi pomôžeme, dáme informácie, čokoľvek....Keď sme my mali také šťastie na ľudí ako ste vy, tiež to radi poskytneme ostatným pri plnení snov.

Prajeme vám všetkým krásny deň plný úsmevu :)

 

Barbie a Matej

 

Erasmus+

Dobrý deň pán Herdický,

 

chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za rýchle a kvalitné služby Vašej spoločnosti, ktorá nám zabezpečovala program Erasmus +. Boli sme veľmi spokojní so službami Kaplan college v Bath, ktorí nám pripravili príjemný a odborný program v rámci nášho projektu. 

 

Jana, SPŠ Nová Baňa

Turistické víza do Austrálie

Pán Herdický,

 

srdečná vďaka za vybavenie záležitostí spojených s Austráliou, vrátili sme sa nadšení.

Spoločnosť Singapore Airlines je skutočne vynikajúca.

 

Ján z Bratislavy

Sydney - nádherné, krásne a obrovské :o)

Ahoj Martin!

Len som sa chcela ešte raz za všetko veľmi pekne poďakovať... naozaj si toho pre mňa spravil veelmi veľa a nedokážem sa za to zavďačiť, takže aspoň takto elektronicky ĎAKUJEM :)
Je to tu nádherné, krásne, obrovské a ešte stále sa mi tu darí strácať...:) našťastie na dome je niekoľko ľudí, na ktorých sa môžem v prípade núdze obrátiť, ako aj Renátka v Information Planet, ktorá mi so všetkým pomáha :)

Veľká vďaka za všetko, nech sa ti aj s rodinkou doma darí,

Pekný deň,


Mima :)

 

Veľké ďakujem...

Ahoj Ľuboš & Martin.

Blíži sa môj odchod, ani neviem ako to rýchlo ubehlo, nestihla som sa Vám ani poďakovať za všetko čo ste pre mňa spravili a vybavili. Naozaj veľmi pekne ďakujem, veľmi sa tam už teším :)

Ďakujem ešte raz !

S pozdravom

Lucia

 

Víza do Austrálie s INFORMATION PLANET

Dobrý deň,

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za výborné služby pri vybavovaní víz. Víza nám boli včera udelené, takže je to už všetko v poriadku.

Prajem pekný deň.

Pavel

Stránka sa vydarila :o)

Dobrý deň Katka,

tak už sa mi to pomaly,ale isto kráti.
Predvčerom som sledovala Vašu vynovenú stránku,musím ju naozaj pochváliť,je omnoho prehľadnejšia a zároveň taká "userfriendly",plná dôležitých informácii. Naozaj sa vydarila! :)

Chcela by som sa veľmi poďakovať za všetku pomoc a za naozaj zodpovedný prístup vo všetkom! Veľmi si to cením!

Pekný deň ešte

Ida, Lehota pod Vtáčnikom

Skvelá Ability a chvála na našu Katku ;o)

Ahooj Katka,

Chcem sa Ti v prvom rade poďakovať za výber školy čo sa týka angličtiny, vybrala si úplne úžasnú školu, čo si myslím, že mi dala veľa. Po dvoch mesiacoch som mala na Ability spolužiaka z PO, ktorý tiež išiel do Austrálie cez Teba a sme Ťa obaja do nebies vychválili :) a to nehovorím ani o mojich spolubývajúcich :) tí Ťa vychvaľujú dodnes :)

Takze škola Ability super, ďakujem.

Potom obaja sme si prácu našli ihneď, len musela som dať výpoveď lebo bola veľmi ďaleko. A teraz už 3 mesiace robím v The Star- reštaurácia Black by Ezard. Som tam veľmi spokojná. 

Štefan zmenil už 4 roboty, ale som na to zvyknutá, hľadá to správne miesto :)

Čo sa týka Sydney tak sme ešte nemali veľa času si ju obzriet, lebo buď bola škola a robota, alebo po škole full time, ktorý moji manažéri využili na plno, takže pri 60 hodinách týždenne som nemala čas na nič. Ale verím, že to leto ešte využijem.

Takže asi tak v skratke. 

 

Ešte raz by sme sa Ti chceli za všetko veľmi pekne poďakovať, bez Teba by sme tu neboli.

 

Ivana a Štefan

Prečo si nás vybrať?

Kvalita overená tisícmi klientov
Garancia najnižšej ceny
Ocenenia a akreditácia
Individuálne služby a poradenstvo
Celosvetová spoločnosť
Garancia spokojnosti


© 2015 Information Planet