Kariéra v INFORMATION PLANET

INFORMATION PLANET je jednou z najväčších študentských agentúr s centrálou v Austrálii a pobočkami po celej Európe, Južnej a Severnej Amerike. Sme teda celosvetovou sieťou pobočiek, ktoré sa špecializujú na študijno-pracovné pobyty v zahraničí a tým napĺňajú predstavy tisícov mladých ľudí z celého sveta o spoznávaní a štúdiu v daných krajinách.

Aktuálne voľné pozície

Predajca študijno-pracovných pobytov - Office Manager - kancelária Bratislava

Momentálne hľadáme šikovného, komunikatívneho a energického človeka, aby viedol našu najúspešnejšiu pobočku v Bratislave. Ak máš priamu skúsenosť so štúdiom v Austrálii, baví Ťa práca s ľuďmi a chceš aby bol každý deň v práci niečim iný, hľadáme práve Teba.  Podmienkou je aktívna angličtina v písomnej aj hovorenej forme a hlavne motivácia, ochota prispôsobiť sa potrebám klienta a pripravenosť pomáhať v každej situácii.  Všetko ostatné Ťa dokážeme naučiť ;o)

Lokalita pracoviska a možný nástup

Bratislava a nástup možný aj ihneď resp. 1.3.2020 ;o)

Náplň práce

  • Poradenstvo a predaj študijných pobytov v zahraničí
  • Komplexná starostlivosť o klienta - vybavenie štúdia, leteniek, víz, ubytovania, administratíva s tým spojená
  • Komunikácia so školami v zahraničí
  • Spolupráca s marketingovým týmom (on-line/off-line marketingové kampane na podporu zvýšenia povedomia o štúdiu v zahraničí)
  • Aktualizácia webových stránok (copywritting, grafika)
  • Organizovanie a účasť na tématických prednáškach o možnostiach štúdia v zahraničí pre študentov (stredné školy, vysoké školy, veľtrhy)
  • Bežná agenda kancelárie, fakturácia a archivácia dokumentov
  • Účasť na školeniach a medzinárodných vzdelávacích veľtrhoch

Čo ponúkame

  • atraktívne motivačné ohodnotenie (vysoké provízie za predaj študijných pobytov)
  • dynamickú prácu s atraktívnymi produktmi
  • flexibilitu a neformálny prístup
  • možnosť cestovania do atraktívnych destinácií
  • prácu v mladom medzinárodnom tíme
  • zázemie globálnej spoločnosti
  • samostatnosť

Čo požadujeme

  • osobná skúsenosť so študijným alebo pracovným pobytom v Austrálii
  • vysokoškolské vzdelanie (ak náhodou nemáš, ozvi sa aj tak, určite to zvážime)
  • pokročilá znalosť angličtiny aj ústna aj písomná
  • organizačné schopnosti
  • nadšenie pre prácu s ľuďmi
  • komunikatívnosť a hlavne ochotu pomôcť
  • prax so sprostredkovaním študijných pobytov vítaná, ale nie je podmienkou

Ak si myslíš, že by Ťa táto práca bavila, pošli životopis a motivačný list na mherdicky@informationplanet.sk