Úžasné Brisbane!

Ahojte náš obľúbený tím Information Planet :)

 

Konečne sme ako-tak prekonali jetlag, tak máme silu komunikovať so zvyškom sveta :)

Chceli sme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za spoluprácu, snahu, pomoc s tvorbou motivačných listov, víza, skvelýosobný prístup počas prípravy do Austrálie. Ste skvelí a odporúčame vás všade, všetkým kamarátom, lebo počas takejto zmeny života je kamarátsky nadštandardný prístup niečo, čo človeka veľmi povzbudí na ceste za jeho snami. 

Tiež vaši kolegovia v Brisbane su perfektní, je tam taký nejaký hispansky tím, sú veľmi milí a za hodinu nam spravili bankový účet, telefónne čísla, vysvetlili čo a ako, proste všetko, čo sme potrebovali počuť a vedieť. Hlavne úsmev a povzbudivé slová.

Ľuboš, najmä Tebe ďakujeme, že si nám navrhol Brisbane, je to prekrásne mesto, boli sme nim očarení, aj v piatok sa tam chystáme opäť na výlet a premýšľame, že si tam nájdeme prácu a ubytko a do školy budeme dochádzať. Aj Gold Coast je krásny....najmä ten oceán, niečo neskutočné. Kým to Slovák nevidí, ani si nedokáže predstaviť ako jednoducho a s úsmevom dokáže svet fungovať :)

Ak by sa sem niekto chystal, kľudne mu posuňte môj mail alebo facebook a radi pomôžeme, dáme informácie, čokoľvek....Keď sme my mali také šťastie na ľudí ako ste vy, tiež to radi poskytneme ostatným pri plnení snov.

Prajeme vám všetkým krásny deň plný úsmevu :)

 

Barbie a Matej© 2015 Information Planet