Štúdium v USA

Ak uvažujete o štúdiu v Spojených štátoch, rozhodne sa vydávate správnou cestou. Americké školy sú veľmi rôznorodé, študenti si môžu nájsť školu a študijný program, ktorý bude zodpovedať ich záujmom a požiadavkám. K výberu správneho kurzu Vám pomôže stanovení vašich cieľov a priorít.

 

Americký vzdelávací systém

  • Deti začínajú študovať v materskej škole (kindergarten), prechádzajú tu predškolským vzdelaním a potom nasleduje obdoba našej základnej školy
  • Stredoškolské vzdelávanie je rozdelené na Middle School alebo Junior High School, ktoré zodpovedajú vyššiemu stupňu základných škôl u nás. Na týchto stupňoch štúdia študujú deti vo veku od 12 do 14 rokov..
  • Potom nasleduje High School, čo je obdoba našej strednej školy. V tejto fázy štúdia majú študenti cca 15 - 18 rokov.
  • Vysokoškolské vzdelanie „higher education“ predstavuje štúdium na vysokej škole „college“ alebo na univerzite „university“.

 

Čo vám Information Planet ponúka?

Keďže dbáme na kvalitné poskytovanie služieb, kladieme dôraz na osobný prístup a vierohodné referencie od našich študentov. Ponúkame Vám tie najkvalitnejšie školy v USA, preverené našimi študentmi. Mnoho z nich sme osobne navštívili, takže si môžete byť istí ich zaručenou kvalitou. Vyberať  si môžte zo širokej škály možností:

 

 

 

+421 902 383 138 - PO +421 911 383 138 - BA
Kontaktuj nás, radi Ti poradíme


© 2023 Information Planet