Univerzity v Európe Štúdium v Dánsku Štúdium na Malte Štúdium v Irsku Štúdium v Anglicku Štúdium na Novom Zélande Štúdium v USA Studium v Kanadě Štúdium v Austrálii

Naše ocenenia

Ocenenie ICEF

Agentúra Information Planet získala ďalšie ocenenie za svoju prácu. Logo ICEF, ktoré môžeme používať na propagačných materiáloch, značí, že svoju prácu odvádzame kvalitne a že sa na nás môžete spoľahnúť. Po januárovom ocenení časopisu Study Travel, o ktorom si viac prečítate nižšie, ide o ďalšie pozitívne hodnotenie našej snahy o poskytnutie najlepších možných služieb. ICEF je agentúra spájajúca profesionálov z oblasti vzdelávania, práce i cestovania, ktorá podporuje rast a rozvoj vzdelávania po celom svete prostredníctvom mnohých akcií a zaručuje sa za tých najlepších. Jej logo je zárukou serióznosti a kvality nielen pre odborníkov, ale 

aj pre vás - našich klientov.

Okrem loga ICEF sme v apríli 2013 roku boli ocenení aj v prestížnom medzinárodnom časopise The Pie Review. Časopis si všíma predovšetkým naše celosvetové pôsobenie a fakt, že po celom svete môžeme klientom ponúknuť servis vo viac než 30 kanceláriách. Ak sa napríklad chystáte odletieť na študijný pobyt do Austrálie, nemáte sa čoho báť. Momentálne máme v Austrálii 4 pobočky a 8 česky a slovensky hovoriacich zamestnancov, čím sa radíme na prvé miesto medzi agentúrami poskytujúcimi služby v Austrálii pre česky a slovensky hovoriacich klientov. A neustále rastieme!

Odkaz na časopis The Pie Review nájdete tu

 

 

V januári 2013 sa stala Information Planet „Agentúrou mesiaca“ v časopise Study Travel Magazine

 
V každom čísle redaktori časopisu Study Travel Magazine žiadajú vedenie škôl po celom svete o názor, ktoré študentské agentúry si svoju prácu odvádzajú naozaj dobre, a zaslúža si teda pozornosť.
 
V januárovom čísle (2013), sa pochvala aj k našej agentúre Information Planet, a to konkrétne od školy Langports v Austrálii. „Agentúrou mesiaca“ nás menovala marketingová riaditeľka školy Anna France. „Langports a agentúra Information Planet spolupracujú už od roku 2005, teda od založenia našej školy v Brisbane. V niekoľkých posledných rokoch agentúra vo všetkých ohľadoch rapídne vzrástla a so svojimi 28 pobočkami po celom svete poskytuje kvalitné informácie a perfektný servis študentom po celom svete,“ uviedla Anna France. Časopis Study Travel Magazine je jedným z najvýznamnejších titulov na trhu zameranom na vzdelávanie, ročne sa na základe jeho odporúčaní zapíše na štúdium na školách po celom svete až 10 tisíc študentov. „Ocenenie si veľmi vážime a je pre nás motiváciou k našej práci. Naše vzťahy so školou Langsports ako aj s mnohými ďalšími ukazujú, ako dôležité je spolupracovať v snahe ponúknuť študentom tú najlepšiu možnú kvalitu vzdelania. V našej snahe budeme samozrejme pokračovať v tomto aj ďalšom roku,“ uviedli k oceneniu majitelia agentúry Information Planet - Mauricio Pucci a Josef Kysilka.

Prešov

0902 38 31 38

Bratislava  

0911 38 31 38

Košice 

0948 22 60 97

info@informationplanet.sk

facebookFacebook

weatherPozrite sa, aké je práve počasie v Austrálii! tu

 

 

ICEF

Copyright © 2014 Information Planet - Email: info@informationplanet.sk
Head Office: Information Planet - City - Level 5, 285 Clarence St, CBD, Sydney NSW 2000, Australia +61 2 9283 6161